NÁVRHY INTERIÉRŮ

Dispoziční řešení

Analýza prostoru (bytového i nebytového) a návrh jeho optimálního využití. Při návrhu plně zohledníme vaše životní nároky a veškeré požadavky (konzultace zdarma). Návrh dispozice bude vypracován v 2D a poskytne klientovi ucelenou představu a budoucím prostoru.

Doba zpracování je 1-2 týdny. Cena je od 3000,-Kč za menší místnost - přesnou cenu je možné určit až na základě konkrétní velikosti a složitosti místnosti. Cena zahrnuje menší změny, které si klient vyžádá.

Interiérový návrh


Návrh komplexního řešení prostoru, které vychází z optimálního využití dispozice a z analýzy potřeb klienta.  Rozdělení prostoru do zón, geometrická struktura a prostorová kontinuita budoucí místnosti. Symetrické a vyvážené rozvržení prostoru včetně barevného provedení a osvětlení připravíme pro klienta ve 3D provedení 

Doba zpracování je 2-6 týdnů. Cena je od 4000,-Kč za menší místnost - přesnou cenu je možné určit až na základě konkrétní velikosti a složitosti místnosti. Cena zahrnuje konzultace a následní menší změny, které si klient vyžádá.


S čím vám umíme pomoct

Pro rekonstrukci vašeho bytu máme spolehlivou firmu, kterou na základě dlouhodobé spolupráce můžeme vřele odporučit.

Umíme zajistit 90% italských a německých obkladů a dlažeb různých dizajnů a rozměrů, které by případně v ČR nebyly k dostání. 

Spolupracujeme se spolehlivou firmou na montáž nábytku a stěhování.


Ukázky 3D vizualizací

Kuchyně


Koupelna


Rekonstrukce ložnice


Obývací místnost


Ložnice a pracovna

Máte zájem o 3D vizualizaci? Kontaktujte nás!